Dodano: 2019-05-12, Bezpłatne szkolenia internetowe
Zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach, które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Wolsztynie lun w Centrum Kształcenia EMAT w Wolsztynie.
Dzięki Państwa udziałowi zbieramy punkty, za które możemy pozyskać bezpłatne komputery, dla naszych uczniów, gdyż te, które posiadamy są już bardzo wyeksploatowane. Jeden uczestnik szkolenia, to jeden punkt, a musimy ich zebrać 264 do końca września. W szkoleniu mogą brać udział rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, każdy kto ukończył 25 lat.
Dzięki niewielkiemu wysiłkowi z Państwa strony możemy poprawić warunki nauki uczniom naszej szkoły. Udział w szkoleniu, to dla Państwa chwila, a dla nas nowy sprzęt, który będzie służył dzieciom przez najbliższe lata.
W imieniu uczniów, dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali już ze szkolenia.
SP5 Wolsztyn