Dodano: 2020-06-22, KANGUR MATEMATYCZNY 2020

4 i 5 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. W tym roku, ze względu na pandemię  przybrał on nieco inny charakter, bowiem odbywał się zdalnie za pomocą platformy Dzwonek.pl. Łącznie z naszej szkoły wzięło udział 8 uczniów w kategorii „Żaczek” i 2 uczniów w kategorii „Maluch”. Najlepiej z zadaniami poradził sobie Michał Wojciechowski z klasy IIb uzyskując 105 pkt i wynik BARDZO DOBRY. Na drugim miejscu uplasował się Oliwier Patalas z klasy IIa z 98.75 pkt. uzyskując tym samym WYRÓŻNIENIE . Trzecie miejsce przypadło Mai Woźnej z klasy IIc, która zdobyła 93,75 pkt . Niestety do międzynarodowego wyróżnienia zabrakło jej jedyne 1,25 pkt.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych międzynarodowych sukcesów.