Dodano: 2020-08-24, Organizacja roku szkolonego 2020/2021
Szanowni Rodzice

ponieważ rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w warunkach epidemii, proszę aby z zakładki Dokumenty do pobrania,
wydrukować, wypełnić i przynieść do szkoły 1 września 2020r. następujące dokumenty:
- zgodę na wykonanie pomiaru temperatury dziecku podczas pobytu w szkole. Temperatura będzie mierzona w przypadku
zauważenia niepokojących objawów chorobowych. Zgodę tę oddajemy wychowawcy w pierwszym dniu roku szkolnego; - jeśli dziecko z klas I-III będzie korzystało z dożywiania w szkole, proszę pobrać i wypełnić Kartę zgłoszenia dziecka naobiady.

Skan wypełnionej karty proszę przesłać jak najszybciej do szkoły na adres intendent@sp5wolsztyn.pl celem właściwej organizacji
pracy kuchni szkolonej, a oryginał oddać wychowawcy w pierwszym dniu roku szkolnego.
Obiady dla dzieci z klas I-III będą wydawane od poniedziałku 7 września 2020r. - celem zapisania dziecka do świetlicy szkolnej proszę pobrać Kartę zgłoszeniową dziecka do świetlicy szkolnej.
Wypełnioną kartę proszę przynieść w pierwszym dniu roku szkolnego. W związku z trwającą epidemią, opiekę świetlicową zapewniamy
dzieciom, których oboje rodzice pracują.