Dodano: 2022-06-05, KLASY DRUGIE W TEATRZE MUZYCZNYM W POZNANIU

Hej braci uczniowska! Chcemy się z Wami podzielić wrażeniami z naszej wycieczki, która odbyła się 01.06.2022 roku. Wyjechaliśmy do Teatru Muzycznego w Poznaniu na przedstawienie pt.”Koziołek Matołek i zagadka ratuszowej wieży”. Nasi bohaterowie Koziołek, Rogal i Pyra rozpoczęli poszukiwania zaginionych koziołków Pyrka i Tyrka od Poznania. Razem z nimi odwiedzili różne regiony Polski. W czasie tej niezwykłej podróży mogliśmy podziwiać tańce w tradycyjnych strojach. Przenosili się za pomocą teleportacji wymawiając zaklęcie. W odnalezieniu pomagali im inni przyjaciele, których spotykali. W finale odnaleźli Poznańskie Koziołki. Możemy je podziwiać na rynku Poznania o godzinie 12.00. Całe widowisko trwało 100 minut i zrobiło na nas ogromne wrażenie. Podziękowaliśmy gromkimi brawami. Jeśli będziecie mieli okazję to wybierzcie się na nie koniecznie. Pozdrawiamy uczniowie klas drugich z opiekunkami.