Dodano: 2022-06-05, SZKOLNY DZIEŃ DZIECKA

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, w naszej szkole powrócono do tradycji organizacji szkolnego Dnia Dziecka. W tym dniu boisko szkolne zamienia się w ogromny plac zabaw. Tak też było w trym roku. Cały teren przed szkołą wypełniły kolorowe dmuchańce. Zabawa rozpoczęła się już o godzinie 9 rano i trwała aż do godziny 14. Wszystkie dzieci ze szkoły pod baczną opieką swoich Pań miały możliwość skorzystania z pełnego pakietu atrakcji. To dzięki ich trosce i zaangażowaniu, podczas zabaw nie było wypadków. W trakcie imprezy opiekę medyczną sprawowała pielęgniarka szkolna. Cała społeczność szkoły otrzymała również popcorn i lody. Nawet na obiad było ulubione przez Wszystkie dzieci - spagetti. Organizacją tego wyjątkowego dnia zajęła się Dyrekcja szkoły oraz Przewodniczący Rady Rodziców. Należy dodać, iż sponsorem imprezy tak, jak w latach ubiegłych była Rada Rodziców.
Uśmiechy na twarzach bawiących się dzieci świadczyły o niesamowitej frajdzie i wspaniałej zabawie.