Dodano: 2022-06-02, SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW Z GRUPY 0B

We wrześniu 2021roku sześciolatki z oddziału przedszkolnego 0B wraz z wychowawczynią Panią Kamilą Lulek przystąpili do ogólnopolskiego innowacyjnego projektu edukacyjnego „Działaj z imPETem!”. Celem kampanii było zwiększanie świadomości ekologicznej w zakresie segregacji odpadów i pomoc w rozumieniu recyklingu. Projekt rozpoczęto zajęciami edukacyjnymi, który w łatwy i przyjemny sposób pomógł dzieciom przekazać wiedzę, przyswoić nowe informacje, zrozumieć je i zapamiętać. Kolejnym etapem było przygotowanie przez dzieci pracy do konkursu pod nazwą „Przedszkolaki świat sprzątają, do żółtego wrzucają”. Dzieci, wykorzystując zdobytą wiedzę podczas zajęć edukacyjnych, wraz z Panią Kamilą wykonały żółty przestrzenny pojemnik na odpady. Następny krok polegał na przesłaniu zdjęcia pracy do Organizatora i dodanie jej na stronie internetowej. W konkursie wzięły udział 444 prace. W głosowaniu internautów nasze przedszkolaki zajęły II miejsce. W końcowej ocenie nadesłanych prac przez jury konkursu, otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE SPECJALNE, a dzieci z oddziału przedszkolnego 0B dyplomy, książki i edukacyjną grę zwinnościową do wspólnej zabawy w sali przedszkolnej.
Dzieciom i ich Pani gratulujemy sukcesu!!!