Dodano: 2022-07-25, WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2022/2023

WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ NA  ROK SZKOLNY 2022/2023

• 2 zeszyty 16-kartkowe w wąską kolorową linię,
  • 2 zeszyty 16-kartkowe w widoczną kratkę ,
  • zeszyt papierów kolorowych- wycinanka,
  • plastelina,
  • 2 teczki z gumką A-4,
  • dobrej jakości kredki ołówkowe w drewnianej oprawie,
  • kredki: pastele olejne,
  • 3 kleje w sztyfcie,
  • farby plakatowe (12 kolorów, zestaw  pędzli),
  • bloki małe i duże, techniczne i rysunkowe, białe i z kolorowymi kartkami (czyli 4 małe i 4 duże)
  • piórnik z wyposażeniem (2 ołówki HB, narzędzie pisarskie- zalecane pióro na naboje atramentowe, nożyczki,  gumka do mazania, długopis lub cienkopis do podkreślania –  zielony,   linijka, temperówka na dwie grubości kredek),
  • strój na zajęcia ruchowe (spodenki, biała koszulka, wiązane obuwie sportowe /halówki/ na salę gimnastyczną),
  • obuwie na zmianę z jasną podeszwą.

Prosimy o podpisanie WSZYSTKICH przyborów, obuwia na zmianę oraz elementów stroju na zajęcia ruchowe.

Informacja na temat pozostałych przyborów szkolnych potrzebnych dzieciom podana zostanie na najbliższym spotkaniu z rodzicami.

Rodzice nie ponoszą kosztów zakupu podręczników do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego, będą one rozdawane w szkole na początku września.

Podręcznik do nauki religii kupują rodzice indywidualnie.