Dodano: 2022-09-14, BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Dnia 08 września 2022r.,w ramach apelu przygotowanego przez Samorząd Uczniowski pt. "Bezpieczna droga do szkoły", uczniowie wzięli udział w spotkaniu z panią aspirant Katarzyną Kucharczak z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie.

Dzieci miały okazję przybliżyć sobie ważny temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego, zasad bezpiecznego przechodzenia przez drogę oraz utrwalić znajomość niektórych znaków drogowych.

Wiele emocji wzbudziła możliwość zapoznania się ze sprzętem, jakim dysponują policjanci oraz zobaczenia z bliska radiowozu, który zaparkował na terenie naszego boiska.

Na zakończenie spotkania udaliśmy się na przejścia dla pieszych, znajdujące się w pobliżu naszej szkoły, aby tam poprawnie zastosować zdobytą wiedzę.

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.