Dodano: 2020-01-26, TEATR CIENI W JASEŁKACH

W niedzielne popołudnie 26.01.2020 roku dla mieszkańców Wolsztyna w sali kameralno - teatralnej w "Laboratorium Kultury" przy ul. Kocha 27 nasi uczniowie z klasy IIIa wystawili Jasełka w formie teatru cieni pt. "Podarunek". Spektakl zrobił na widowni ogromne wrażenie, dostarczając wielu wzruszeń i pozytywnych emocji. Widzowie nie szczędzili braw. Pani dyrektor Beata Kuskiewicz wyraziła słowa uznania dla artystów i wychowawców, dziękując za wspaniały występ symboliczną różą i słodką niespodzianką. Pani dyrektor podziękowała również i pogratulowała rodzicom, tak wspaniałych dzieci. W imieniu publiczności głos zabrała Pani Anna Domagalska, przedstawicielka lokalnej prasy, która wyraziła zachwyt przedstawieniem i poziomem gry aktorskiej naszych uczniów, życząc dalszych sukcesów.

SP5 Wolsztyn