Dodano: 2024-03-17, DZIEŃ KOBIET W KAPELUSZU

Dzień Kobiet w kapeluszu. Każda kobieta i dziewczyna 8 marca od założenia kapelusza zaczyna. Mężczyźni i chłopacy też w kapeluszach super wyglądają, więc je w piątek - 8 marca na głowę zakładają. Tym oto wierszykiem uczniowie samorządu uczniowskiego zachęcili całą społeczność szkolną, a więc wszystkie dzieciaki, nauczycieli, dyrekcję oraz pracowników administracji i obsługi do świętowania Dnia Kobiet w kolorowych kapeluszach na głowie. Pomysłowość uczestników można było podziwiać podczas wspólnego tańca Belgijka, jaki miał miejsce w sali gimnastycznej. Ponadto każda kobieta i kobietka otrzymała życzenia od chłopaków, a za super zabawę podczas tańca wszyscy obdarowani zostali słodkościami. Życzymy sobie, aby takich wesołych dni wraz z nadejściem wiosny było w szkole coraz więcej.