Dodano: 2024-03-22, KONKURS WIOLINEK
15 marca w naszej szkole odbył się konkurs wokalny WIOLINEK. Było to wspaniałe święto muzyki. Z przejęciem śpiewacy prezentowali swoje umiejętności na  scenie. Usłyszeliśmy wiele ciekawych piosenek. Jury z zainteresowaniem śledziło występy solowe dzieci przedszkolnych i szkolnych. Uczestnicy  pięknie prezentowali się w dwóch kategoriach: przedszkolnej i kategorii klas I-III. Oto wyniki konkursu:
Kategoria I  (przedszkolna)
I miejsce  Anastazja  Górna i  Wiktoria Wawrzynowicz
II miejsce  Maria Jędrzejczak
III miejsce   Lena  Budzińska
WYRÓŻNIENIA
Antonina Wańska, Kaja Szymankiewicz, Nina  Lisiewicz, Antonina  Kliem, Lilianna  Kotlarska, Zofia Nieradka, Hanna Kamińska
Kategoria II (klasy I-III)
I miejsce  Lena Kliem,  Helena Kryś, Layla Lisiewicz
II miejsce  Gabriela Pańczak,  Maria  Tomiak
III miejsce  Wojciech Artwiński, Magdalena  Zaremba
WYRÓŻNIENIA
Anna Kawa, Julia  Jaworska, Natalia Cwojdzińska, Hanna Hamrol, Hanna Mocek, Bianka  Szyler, Ariana Koval
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.