Dodano: 2024-03-23, ELIMINACJE SZKOLNE DO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ IM. STANISŁAWA PLATERA W WOLSZTYNIE

W dniu 20 marca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Wolsztynie odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego, który odbędzie się w Bibliotece Publicznej im. Stanisława Platera w Wolsztynie. Wydarzenie zgromadziło uczniów z różnych klas. Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór najlepszej trójki był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom. Ostatecznie do finału zakwalifikowały się następujące osoby:

I miejsce Agata Wajs Danuta Wawiłow pt. „Rupaki”,

II miejsce Julian Staszewski Wanda Chotomska pt. „Kurcze blade”,

III miejsce Hanna Krzycka Wanda Chotomska pt. „Dziurki w serze”.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i talentu oraz dziękujemy za piękne występy. Konkurs był okazją do wyrażenia swoich uczuć i pasji oraz do wspólnego przeżywania magii słowapolskiej  poezji.