Dodano: 2024-03-23, DZIEŃ KOBIET W KLASIE 2A-BALONY, LAURKI I NIESPODZIANKI

W dniu 7 marca, z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, klasa 2A wybrała do Dinopolis (może to już być ostatni raz, ze względu na wiek), centrum rekreacji i rozrywki.

To był dzień pełen radości, uśmiechu i niespodzianek! Tego dnia też obchodziliśmy urodziny Juliana, który poczęstował nas słodkościami.

Chłopcy z klasy postanowili sprawić dziewczynkom wyjątkową niespodziankę. Na początek każda z dziewczyn otrzymała kolorowe, nadmuchane helem  balony, które unosiły się w powietrzu, tworząc magiczną atmosferę. To był widok, który zapadł w pamięć wszystkim uczestnikom.

Ale to nie koniec! Każda dziewczynka otrzymała również laurkę – pięknie, własnoręcznie ozdobioną kartkęz życzeniami od kolegów. To gest, który wywołał wiele uśmiechów i wzruszeń.

Na koniec, jako małe podziękowanie za ich wyjątkowość, dziewczynki otrzymały niewielkie prezenty m.in. opaski na oczy, na dobry sen. Były to słodkie upominki, które sprawiły, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Wszyscy wraz ze swoimi Paniami spędziliśmy czas w Dinopolis, bawiąc się, budując relacje i świętując razem, zajadając pyszne lody. To piękny sposób na uczczenie Dnia Kobiet i okazanie dziewczynkom, jak ważne są dla całej klasy.

Dziękujemy chłopcom za ich inicjatywę i serdecznie gratulujemy dziewczynkom! Niech każdy dzień będzie dla Was pełen uśmiechu, radości i niespodzianek!