Dodano: 2024-03-23, CO W CZASIE WOLNYM PORABIAJĄ UCZNIOWIE KLASY 3A?

W minionym czasie chętni uczniowie klasy IIIA zaprezentowali na lekcji swoje hobby. Kaja rozpoczęła warsztaty teoretyczne mnóstwem informacji na temat koni oraz Hobby Horse- koniu na patyku. Następnie dzieci miały możliwość przetestowania tego sportu na sali gimnastycznej- galopując na koniach i skacząc przez przeszkody. Borysa zainteresowaniem okazały się spacery po lasach, polach i nie tylko z wykorzystaniem wykrywacza metali. Cała klasa podczas zajęć sportowych udała się na szkolny plac zabaw w poszukiwaniu skarbów. Udało się znaleźć m.in.: zakrętki po puszkach, kawałki plastików, papierki foliowe po lodach. Kazik uczęszcza na zajęcia pozalekcyjne z Judo. Opowiedział czym jest ten sport oraz zaprezentował klasie to, czego nauczył się przez ostatnie miesiace. Zachęcamy wszystkich uczniów do rozwijania i przekazywania innym swoich zainteresowań.