Dodano: 2024-04-04, SPOTKANIE Z CYKLU Z CIEKAWYMI LUDŹMI W KLASIE II A

Dzisiaj tj. 27 marca, na terenie szkolnego placu odbyło się fascynujące spotkanie z ciekawymi ludźmi. Wśród gości był tata naszej koleżanki Olgi, pan Piotr, który jest architektem. Podczas warsztatów mieliśmy okazję poznać tajniki geodezji i geologii. Obserwowaliśmy odwierty w ziemi( nawet na głębokość 3m), mogliśmy nawet sami spróbować tej trudnej czynności, która wymagała sporej siły, poznaliśmy maszyny jakich wcześniej nie widzieliśmy. Bardzo dziękujemy tacie Olgi za zorganizowanie nam bardzo ciekawch warsztatów. Kto wie, może ktoś z nas w przyszłości będzie architektem, geodetą, geologiem. Nauczyliśmy się , że bardzo ważna jest współpraca, bez niej nie mógłby powstać żaden obiekt.