SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

===========================================

27 marca 2018r. w ramach SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE odbył się w naszej szkole KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ. W pierwszym etapie konkursu wzięło udział 27 uczniów. Trzech reprezentantów z każdej klasy zmierzyło się z testem z wiedzy ogólnej z programu PAINT oraz WORD. Osoby które przeszły
do kolejnego etapu i zdobyły największą ilość punktów to:

Klasy 3- Stanisław Jacewicz oraz Paweł Piątkowski
Klasy 2- Dagmara Dziwis, Fręśko Daria oraz Ignacy Jęczmionka
Klasy 1 - Błoszyk Filip oraz Maciuch Borys.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

===========================================

11 kwietnia 2018r. w ramach realizacji programu " Zdrowy uśmiech, zdrowe zęby" uczniowie naszej szkoły mieli okazję gościć szczególną osobę - panią stomatolog Martyne Henschke. Pani doktor z niezwykłą cierpliwością omówiła tematykę zdrowego odżywiania, przyczyny chorób zębów i dziąseł oraz prawidłowy sposób szczotkowanie zębów. Przygotowana prezentacja była bardzo ciekawa i pouczająca nie tylko dla najmłodszych pacjentów ale także dla ich wychowawców ? Na koniec uczniowie mogli podzielić się uwagami i spostrzeżeniami a także zadać nurtujące ich pytania.