2024-02-14,  APEL BEZPIECZNE FERIE
SP5 Wolsztyn

W trosce o bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły dnia 9 stycznia odbył się apel profilaktyczny BEZPIECZNE FERIE, podczas którego gościliśmy policjanta-pana Mariusza Klima. Pan Mariusz przedstawił nam zasady bezpiecznego zachowania się w czasie ferii zimowych. Jednym z punktów apelu było wręczenie nagród zwycięzcom oraz upominków uczestnikom konkursu historycznego. Samorząd Uczniowski podsumował równiez akcję POKAŻ NAM SWOJEGO PUPILA. Na koniec uczniowie całej szkoły wykonali wspólny taniec "Bratnie dusze".

2024-02-12,  DZIEŃ PIZZY W GRUPIE 0 A
SP5 Wolsztyn

9 lutego w grupie 0 A obchodzono Dzień Pizzy. Dzieci przygotowały ją pod okiem swoich Pań, a na koniec zjadły na podwieczorek. Było pyysznie! Wszystkim uczestnikom bardzo się podobało.

2024-02-09,  NELLY PARSLEY W GRUPACH 0 A I 0B
SP5 Wolsztyn

Dzieci z grupy 0 A i 0 B na zajęciach z języka angielskiego miały okazję posłuchać opowieści o Nelly Parsley czyli o Natce Pietruszki. Uczyły się tego dnia nazw zmysłów w języku angielskim. Miały okazję  dotknąć, powąchać, a nawet spróbować tytułową bohaterkę Natkę. :)

2024-02-09,  WALENTYNKOWO NA ZAJĘCIACH Z JĘZYKA POLSKIEGO
SP5 Wolsztyn

Dzieci uczęszczające na zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców, wzięły udział w zajęciach o tematyce walentynkowej. Układały napisy z rozsypanek sylabowych, ćwiczyły ortografię odszukując właściwie zapisane wyrazy na kolorowych sercach, projektowały własną walentynkę i układały życzenia. Uczniowie zapoznali się też z historią świętego Walentego.

2024-02-08,  BALIK KARNAWAŁOWY KLAS TRZECICH
SP5 Wolsztyn

Dnia 02.02.2024r. klasy 3a oraz 3b wybrały się do Domu Wczasów Dziecięcych we Wroniawach na bal karnawałowy. Na miejscu przygotowano dla nas wiele ciekawych atrakcji, w tym tańce, zabawy do muzyki oraz konkurencję bingo. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

2024-02-08,  JASEŁKA KLAS TRZECICH DLA BABĆ I DZIADKÓW
SP5 Wolsztyn

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka  to symboliczna uroczystość w kalendarzu Szkoły Podstawowej numer 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Wolsztynie. W tym roku klasy trzecie zaprezentowały JASEŁKA dla babć i dziadków w Wolsztyńskim Domu Kultury.

1 « [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] » 133