2024-03-17,  DZIEŃ KOBIET W KAPELUSZU
SP5 Wolsztyn

Dzień Kobiet w kapeluszu. Każda kobieta i dziewczyna 8 marca od założenia kapelusza zaczyna. Mężczyźni i chłopacy też w kapeluszach super wyglądają, więc je w piątek - 8 marca na głowę zakładają. Tym oto wierszykiem uczniowie samorządu uczniowskiego zachęcili całą społeczność szkolną, a więc wszystkie dzieciaki, nauczycieli, dyrekcję oraz pracowników administracji i obsługi do świętowania Dnia Kobiet w kolorowych kapeluszach na głowie. Pomysłowość uczestników można było podziwiać podczas wspólnego tańca Belgijka, jaki miał miejsce w sali gimnastycznej. Ponadto każda kobieta i kobietka otrzymała życzenia od chłopaków, a za super zabawę podczas tańca wszyscy obdarowani zostali słodkościami. Życzymy sobie, aby takich wesołych dni wraz z nadejściem wiosny było w szkole coraz więcej.

2024-03-12,  DZIEŃ KOBIET W GRUPIE OA
SP5 Wolsztyn

8 marca w Grupie 0 A dziewczynki zostały obdarowane wiosennymi  żonkilami oraz "Dyplomami Super Dziewczyny". Chłopcy złożyli im życzenia oraz  narysowali portret dla każdej dziewczyny z grupy.
Wszystkim bardzo się podobało. Dzieci wzięły też udział w akcji Samorządu Uczniowskiego i  część z nich miało na głowie kolorowe kapelusze.

2024-03-09,  DZIEŃ KOBIET W IB
SP5 Wolsztyn
Dzień Kobiet to święto wszystkich pań, ale również okazja do wspólnej zabawy. Z tej okazji klasa 1b wybrała się na kręgle. Było mnóstwo dobrej energii oraz radości z mile spędzonego czasu.

2024-03-01,   ZAPISY DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Szanowni Państwo – rodzice dzieci w wieku 7 lat

Od dnia 1 marca 2024r. można zapisywać dzieci do klasy I do naszej szkoły na rok szkolny 2024/2025.

Dokumenty do zapisu są do pobrania na stronie szkoły w zakładce NABÓR DO KLASY I lub w formie papierowej
w sekretariacie szkoły.

2024-02-22,  SZKOLNY CYKL DZIAŁAŃ NA RZECZ ZWIERZĄT
SP5 Wolsztyn

Na przełomie stycznia i lutego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, na szkolnym korytarzu pojawiła się wyjątkowa wystawa zdjęć, dostarczonych przez uczniów i pracowników szkoły. Ekspozycja pod tytułem "Poznaj mojego pupila" to portrety 56 zwierząt domowych.

2024-02-22,  ZAJĘCIA W CZASIE FERII
SP5 Wolsztyn

W drugim tygodniu ferii zimowych nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach sportowych. Świetnie się bawili podczas rozgrywek sportowych, zajęć dotyczących zdrowego odżywiania oraz wyjść na basen.

1 « [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] » 132